Müşterilerimizin Sorduğu Bazı Sorular

Bu Soru- Cevaplar size yardımcı olabilir.

.

Lovepanya hangi ürünleri satıyor?

Lovepanya online alışveriş Lovepanya Alışveriş, Pazaryeri: Kitap, Elektronik, Sevgiliye Hediye, Anneye Hediye, Moda Ürünleri, Kozmetik.

Satın Aldığım ürün kaç günde gelir?

Lovepanya online satış sitesi ağırlıklı olarak gıda ürünleri satmaktadır. Kategorilerdeki tüm ürünler tamamen üreticisinden tedarik edilerek kargolanmaktadır. Kargolama süreci 24 saatir. Kargonun müşteri adresine ulaşma süresi ise: ortalama 3 gündür

Siparişlerimi takip edebilir miyim?

Lovepanya üzerinden satın aldığınız ürününüzü dilediğiniz an Sipariş Takip sisteminden online takip edebilirsiniz. Ürününüzün tedarik durumunu, kargolama durumunu, kargo seyrini ve teslimat bilgileri gibi tüm bilgileri takip edebilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Lovepanya online satış sitesinden kredi kartınız veya banka kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız ile yaptığınız tüm alıverişler İyzico güvencesindedir. Tüm alışveriş detaylarınızı: Bankanızdan, Lovepanya üye panelinizden veya İyzico web sitesinden inceleyebilirsiniz.

.

Ürünüm Hangi Kargo Şirketiyle Gelecek?

Kitap Satar ürünün gönderildiği lokasyona göre:
Yurt İçi Kargo, Aras Kargo, Ptt Kargo şirketlerinden o bölgeye en uygun olan kargo şirketiyle gönderilmektedir.

Kargo Paket Güvenliği Nasıl?

Lovepanya online alışverişleriniz: 3 ayrı biçimde kargo paketi yapılmaktadır.
Koku, darbe, dökülme gibi bir çok etkenden korumak için kargo paketleri özenle paketlenip: kargo şirketi kapalı kutu olarak görevlisine teslim edilmektedir.

Üründen Memnun Kalmazsam Ne Yapmalıyım?

Kitap Satar web sitesinden aldığınız her hangi bir üründen memnun kalmaz iseniz: Lütfen bize ulaşın. Ürününüzü koşulsuz iade edebilir ve Ödediğiniz ücreti eksiksiz 3 gün içinde geri alabilirsiniz.

Özel Sipariş Verebilir miyim?

Kitap Satar kategorilerde bulamadığınız ve Afyonkarahisar’a özgü olan herhangi bir ürünü satıl almak istiyorsanız. Lütfen bizimle iletişime geçin.
Tedarik için size yardımcı olacağız

Yurtdışı Satışınız Var Mı?

Kitap Satar  ürünleri yurtdışına da gönderebilmekteyiz.

İndirim ve Kampanyalardan Nasıl Yararlanabilirim?

Kitap Satar hergün indirimler ve haftalık kampanyalar yapmaktadır. İndirim ve kampanyalardan haberdar olmak için lütfen Kampanya Bültenine abone olun.
Yeni İndirim ve Kampanyalar her gün Kitap Satar web sitesinden duyurulmaktadır

ALIŞVERİŞ KARTI

close